Aplikace

 

1000 + slovíček a frází, které obvykle Češi neznají, ale měli by!

 

Stáhnout

Známe slovíčka, které potřebujete

 

Po více než 9 letech výuky Čechů dokážeme velmi přesně odhadnout, která slova neznáte - ale rozhodně byste je znát měli.

Výběr nejužitečnějších slovíček a frází jsme vložili do aplikace SLM, kterou si mohou všichni studenti stáhnout a používat.

Učte se podle frekvence používání

 

U nás ve SLM věříme, že pořadí, v jakém se slovíčka učíte, je důležité. Proto jsme v aplikaci slovíčka a fráze seřadili podle toho, jak často se používají v reálném životě - nejprve se naučíte ta nejpoužívanější.

Díky praktickým příkladům, přesným českým překladům a tipům pro jejich využítí, budete plynule mluvit během chvilky.

Opakování matka moudrosti

 

Nejdůležitější při učení slovíček a frází je neustálé opakování a procvičování.

V naší aplikaci máme opakovací tlačítko, které chytře vybírá slovíčka, která vám dřív dělala problém. Čím častěji u slovíčka chybujete, tím se vám častěji opakuje - dokud si ho nezapamatujete.

Nikdy neztrácejte slova

 

Víme, jak to chodí na tradičních lekcích angličtiny - slovíčka, která se učíte, si napíšete na papír, a pak už se na ně nikdy nepodíváte nebo je ztratíte.

Ve SLM máte slovíčka stále u sebe, v aplikaci, všechna naučená slovíčka vidíte ve své knihovně a po kliknutí na každé slovíčko se vám zobrazí příklady použití a tipy, jak ho používat.

Učte se doma. Procvičujte na lekci.

 

Cílem aplikace SLM je se naučit spoustu slovíček během týdne a následně jejich použití procvičovat v konverzaci na lekci.

V hodinách tak máte více času na konverzaci a procvičení a v kombinaci s našimi videi se váš pokrok může opravdu urychlit.

Stahujte zdarma

Stáhněte si zdarma na iOS

Stáhněte

Stáhněte si zdarma na Android

Stáhněte