Letní kurzy

 

Vylepšete své léto se superšťavnatou lekcí angličtiny!

 

Dostupné lekce

Individuální kurzy

 

Přihlaste se na nejlepší lekce angličtiny, které jsou plné zábavné konverzace a smíchu, ale zároveň postupují podle jasného plánu vedoucího k co nejrychlejší plynulosti v angličtině. Přesný čas lekcí si dohodnete na základě vašich preferencí přímo s lektorem, tak, jak vám bude nejlépe vyhovovat. 

 

Dostupné lekce

Skupinové kurzy

 

Narozdíl od ostatních škol, kde se počet studentů běžně pohybuje mezi 10-12 studenty, v našich skupinkách je pouze 3-6 studentů - tím zajistíme, dostatek prostoru pro všechny účastníky! Lekce jsou výhradně konverzační - bez nudných worksheetů, ale s jasně daným cílem pro každou hodinu. 

 

Dostupné lekce

Jak vypadají naše lekce

Spousta konverzace a smíchu

Každá SLM hodina je plná konverzace a zábavy, zároveň ale obsahuje spoustu opakování a opravování. A hlavně žádné nudné pracovní listy! 

Jasná cesta k plynulé angličtině 

Strávili jsme přes 8 let vytvářením a organizováním dlouhodobého plánu, v němž je každá lekce jedním krůčkem k plynulosti!

Opravte svoji Czenglish

Většina Čechů dělá stejné chyby, když překládá věci z češtiny do angličtiny - naše metoda je podle důležitosti jednu po druhé opraví.

Učitelé, kteří vědí, jak učit

Víme, že rodilý mluvčí nemusí být hned i dobrým učitelem. Nabíráme učitele na základě jejich osobností, následně je tři měsíce školíme v naší metodě, aby všichni studenti vždy dostali skvělé lektory!

Krátká videa na každé téma

Máme krátká kvalitní videa ke každému tématu v naší metodě. Studenti tak mohou studovat doma nebo dohnat zmeškanou lekci a urychlit progres!

Podpora po celou cestu

Ve Speak Like Me vám nabídneme podporu a konzultace hned od prvního dne vašeho přihlášení a postaráme se o to, abyste byli spokojení po celou dobu vašeho studia. 

Dostupné lekce

Jak to funguje

Přihlaste se nezávazně na vybraný kurz 

Ozveme se s podrobnostmi

Zaplatíte kurz a můžete se začít těšit!

Dostupné lekce

Kde se lekce konají?

Moderní kanceláře v centru Prahy

 

Všechny F2F lekce se konají v moderních kancelářích jen pár kroků od metra Můstek. Učebny jsou vybaveny whiteboardem a televizí a kuchyňka dobrou kávou a čajem. Online lekce probíhají přes Google Meet.

Nejlépe hodnocená jazyková škola v Praze

Podívejte se na recenze

Náš letní tým

Jacob

Jednatel a CEO

Jacob má pod palcem celkový obsah SLM, naši metodu a všechny výukové materiály. Zároveň školí naše lektory. Ve volném čase se věnuje hudbě se sklenkou vína.

Lenka

Director Of Studies

Lenka je hlavní kontaktní osobou pro všechny klienty. Stará se o to, aby všechny lekce probíhaly hladce a všichni studenti byli spokojeni. Je také velkou fanynkou tance.

Chris

Senior Teacher

Chrise spolu s Jacobem uslyšíte v našich podcastech. Zároveň je zkušeným lektorem i členem týmu pro školení našich učitelů. Miluje deskové hry, zahradničení a hraní her.

Lucy

Senior Teacher

Lucy pochází z USA, ze státu Georgie a studuje humanitní obory. Ráda se dívá na filmy, zajímá se rostlinnou stravu a diskutuje s Chrisem o hudbě.

Claire

Junior Teacher

Claire pochází z Francie, žila v Anglii a Austrálii, kde pracovala jako marketingová manažerka. Poté se přestěhovala do Prahy a začala učit angličtinu.

Tomáš

Junior Teacher

Tomáš je Čech a kromě výuky angličtiny studuje ekonomii. Ve svém rodném městě také provozuje párty podnik a umí pokládat koberce.

Barrie

Junior Teacher

Barrie pochází z Kalifornie a než se rozhodla přestěhovat do Prahy a stát se učitelkou angličtiny pracovala mnoho let v oblasti náboru zaměstnanců. Miluje psy a rostliny.

M

Junior Teacher

M pochází z Ameriky a má dlouhé zkušeností s výukou angličtiny po celém světě. Kromě toho, že je skvělým učitelem, M rád zpívá a hraje na saxofon v jazzové kapele.

Izzy

Junior Teacher

Izzy pochází z Ameriky a v Praze učí od roku 2020. Je fanouškem českých hospod a objevování nových míst na českém venkově. Taky je komik!

Ceny

Skupinové lekce

3 499,-CZK

3 999 Benefit+ body

 • 1x 90min týdně (10x 90 min celkem)
 • A2-B1 / B2-C1
 • Pravidelné kurzy pondělí-čtvrtek 17:30-19:00
 • 3-6 studentů
 • F2F na Václavském náměstí 
 • Video kurzy zdarma
 • Možnost platby skrz Benefit Plus nebo kartou
Dostupné lekce

Individuální (standardní)

5 499,-CZK

6 299 Benefit+ body

 • 1x 60 min týdně (10x 60 min celkem)
 • A0-C1
 • Lekce jsou platné do 13.9.2024
 • Čas lekcí na základě dohody s lektorem 
 • F2F nebo online
 • Video kurzy zdarma
 • Možnost platby skrz Benefit Plus nebo kartou
Dostupné lekce

FAQ

Přihlaste se nezávazně na kurz