Lekce pro veřejnost

 

Lekce v malé skupině studentů v centru Prahy.

 

Dostupné lekce

Věříme, že lekce by měly být...

Jak to funguje

Registrujte se na první lekci zdarma

Přijďte a vyzkoušejte lekci

Dejte nám vědět, zda chcete pokračovat!

Dostupné lekce

Kde se lekce konají?

Moderní kanceláře v centru Prahy

 

Všechny lekce se konají v moderních kancelářích jen pár kroků od metra Můstek. Učebny jsou vybaveny whiteboardem a televizí a kuchyňka dobrou kávou a čajem.

Nejlépe hodnocená jazyková škola v Praze

Podívejte se na recenze

Náš tým

Jacob

Jednatel a CEO

Jacob má pod palcem celkový obsah SLM, naši metodu a všechny výukové materiály. Zároveň školí naše lektory. Ve volném čase se věnuje hudbě se sklenkou vína.

Lenka

Director Of Studies

Lenka je hlavní kontaktní osobou pro všechny klienty. Stará se o to, aby všechny lekce probíhaly hladce a všichni studenti byli spokojeni. Je také velkou fanynkou tance.

Kateřina

Marketing Manager

Kateřina je zodpovědná za marketingové aktivit, zároveň má na starosti finance a reportování docházky. Miluje cestování a skupinové lekce ve fitku.

Ryan

Video Producer

Ryan pochází z Anglie a natáčí a upravuje všechna naše videa. S Jacobem dokáží o natáčení, zvuku a kvalitě videa mluvit celé dny. Taky dělá improvizaci.

Chris

Senior Teacher

Chrise spolu s Jacobem uslyšíte v našich podcastech. Zároveň je zkušeným lektorem i členem týmu pro školení našich učitelů. Miluje deskové hry, zahradničení a hraní her.

Diego

Senior Teacher

Diego pochází z Chile, žil po celém světě a je talentovaný pouliční hudebník. Je posedlý grilováním a rád poznává nové lidi. V současnosti žije v Polsku!

Lucy

Senior Teacher

Lucy pochází z USA, ze státu Georgie a studuje humanitní obory. Ráda se dívá na filmy, zajímá se rostlinnou stravu a diskutuje s Chrisem o hudbě.

Claire

Junior Teacher

Claire pochází z Francie, žila v Anglii a Austrálii, kde pracovala jako marketingová manažerka. Poté se přestěhovala do Prahy a začala učit angličtinu.

Tomáš

Junior Teacher

Tomáš je Čech a kromě výuky angličtiny studuje ekonomii. Ve svém rodném městě také provozuje párty podnik a umí pokládat koberce.

Lissette

Junior Teacher

Lissette pochází z Ekvádoru a má bohaté zkušenosti s výukou angličtiny a španělštiny. Miluje latinskoamerické tance a fotografování.

Barrie

Junior Teacher

Barrie pochází z Kalifornie a než se rozhodla přestěhovat do Prahy a stát se učitelkou angličtiny pracovala mnoho let v oblasti náboru zaměstnanců. Miluje psy a rostliny.

M

Junior Teacher

M pochází z Ameriky a má dlouhé zkušeností s výukou angličtiny po celém světě. Kromě toho, že je skvělým učitelem, M rád zpívá a hraje na saxofon v jazzové kapele.

Maria

Junior Teacher

Maria pochází z Kolumbie a před odchodem do Prahy studovala v Santa Barbaře. Má skvělý smysl pro humor a dokáže dokonale vyvážit profesionalitu s lehkou drzostí.

Izzy

Junior Teacher

Izzy pochází z Ameriky a v Praze učí od roku 2020. Je fanouškem českých hospod a objevování nových míst na českém venkově. Taky je komik!

Nicolas

Junior Teacher

Nicolas je Čech a vyučuje lekce začátečníků a mírně pokročilých. Je velmi trpělivý a uvolněný a ve svém volném čase provádí zájemce po tržnici SAPA v Praze.

Ceny

Skupinové lekce

5 999,-CZK

6 999 Benefit+ body

 • 1x 90 minut týdně (16x 90 minut celkem) 
 • 3-5 studentů v skupině
 • Dvě úrovně A2-B1/ B2-C1

 • Video kurzy zdarma
 • F2F na Václavském náměstí 
 • Zkušební lekce zdarma
Dostupné lekce

Individuální lekce

8 699,-CZK

9 999 Benefit+ body

 • 1x 60 minut týdně (12x 60 minut celkem)
 • Čas lekcí na základě dohody s lektorem 
 • A0-C1

 • Video kurzy zdarma
 • F2F nebo online
 • Konzultace po telefonu 
Dostupné lekce

FAQ

Přihlaste se nezávazně na kurz